Co není, může být....něco neočekávaného narušilo panenskou přírodu Krušných hor. Ano! Ne! Je to tak, tento zcestný nápad má pokračování. Nadějný úbytek členů pochodového komanda (Kamil a Filip) nahradili hned tři novicové. Tomáš (TomTT) a jeho krosna - jehož důvody jsou jasné, neboť nesnesl celoroční Petrovo popichování ohledně neúčasti na prvním ročníku. Vybavenost velice dobrá, po celou dobu pochodu překvapoval obsahem své krosny a např. takový vařič není vůbec špatná věc. Ruda - důvody nejasné, dva dny před přechodem neměl ani tušení, že něco takového jde uskutečnit. Vybavenost nulová, spíše sociologická studie do duší "těch outdooristů". Nakonec je Ruda "out" a ty dveře by se daly taky najít. Poslední ku vlaku (s lahváčem) doběhl Karel - důvody? U Karla nikdo neví, protože si doma nechal nejenom kolo, ale i komplet vybavení, takže se jeho oblečení rovnalo tomu Rudovo. Plánován byl ještě Karel II., ale ten dal (Kamča promine) přednost jakési osmatřicítce, s níž ležel v posteli. Redakce se zdržuje komentáře....a zase tam byl polárník Pavlíček!!

Trasa byla prodloužena, maniaci vyráží z Kraslic směr kopec, zase kopec, Špičák (to je kopec), Přebuz, Jelení (pivo, pivo, pivo) po červené zase kopec, ještě horší kopec a Horní Blatná. Tam se vyskytuje nejhorší místo pro psychickou odolnost jedinců - hospoda. Tři hodiny a dost, hoši, jdeme jdeme, Blatenský vrch, Rýžovna (skvělý letní piknik), Boží Dar, Klínovec a pak pro změnu krpál dolů do Jáchymova. Podtrženo a sečteno cca. 55 - 60 km čistého čeho(?)....každý si doplní po svém!

2000

2001

2002

 

 

© RuKr & PeKr, 2003; © PeKr 2009

skvělá nabídka čtyř zmrzlých řízků, největší řízek to jako vždy fotí

bližší pohled na řízky, paráda, samý libový masíčko….už aby to začalo! Jenda to nemůže vydržet a až začíná ukusovat

detail vařiče, v pozadí skeptický ksichty na usazeniny v hrníčku. Rada pro členy – sedejte si vedle Toma, tahá sebou karimatku!!!! Jenda tuhne po požití prošlé tyčinky…..

oblečení pohodáři si vysedávají, Karel je od nohou tak zmzlej, že mu na fotce až splývaj s pozadím

ty vole, co to je? Aneb Petr v tomto počasí šteloval foťák a blesk. Existenci Tomášovo kamaráda v teple dva metry od nás snad nemá ani smysl komentovat, zvlášť když to nevěděl. Ale má to u nás!!!

romantická zákoutí zůstávají nepovšimnuta, chybí už jen to, co se píše na Rudovo čepici. Tomášovo poslední úsměv (ztuhlý)

to už Petr nevěděl, co fotit …v  ústech lahodné Bebe – dobré ráno (je sice odpoledne, ale je to EDP)

chachá, to bylo srandy. Prvních dvacet km se vždycky najde důvod k smíchu. Pak už jenom k vraždě.

 

 

Karel se vroucně modlí za zkrácení trasy nebo za větší množství čokolády?? Ahá, zip, no nic….